Küçük Komutan - İkinci Dünya Savaşı TD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 112 MB
  • Version 1.1.9
  • Dil Türkçe
  • Firma Yongcheng Qi
Küçük Komutan mobil oyunu savaş oyunları arasında yer alan fakat stratejinin ön planda olduğu başarılı bir oyundur.

Küçük Komutan mobil oyunu strateji tabanlı geliştirilmiş bol aksiyonlu bir mobil oyundur. Oyumuzu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek başlamanız mümkün. Zorlu savaşların, belalı düşmanların üstesinden gelmek için güçlü bir stratejiye ihtiyacın olacak. Kendinde komutan vasfı olduğuna inanıyorsan Küçük Komutan mobil oyununa sahip ol ve sonra yaşayacaklarına hep birlikte şahit olalım. 

Şehrin etrafında tanklar vardı; muhafızlar ana güçle temasını kaybetti. Bu kritik anda yoldaşlarınızı küçük bir komutan olarak nasıl kurtarmalısınız? Elbette ki öldürücü silahlar ve başarma inancınızla. Düşmanlarınıza karşı savaşırken, stratejinizi geliştirmeli ve ordunuzu komuta edebilen güçlü bir komutan olmalısınız. 

Oyunda mevcut olan 6 farklı yükseltilebilir taret türü vardır; onları engellemek için onları düşmanların yolunda akıllıca ayarlamalısın. İkinci Dünya Savaşı'nın güçlü atmosferi, karikatür tarzı grafik tasarımı ve mükemmel ses efekti ile sizlere harika bir savaş deneyimi yaşatacak olan Küçük Komutan  mobil oyununa sizde ücretsiz sahip olarak aksiyonun tadına varabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Küçük Komutan - İkinci Dünya Savaşı TD indir